Home

lega aventură Descriere sepsi sic handbal promisiune prefera Andrew Halliday

Naţionala feminină de handbal pe plajă se pregăteşte la Venus pentru  Europene | Cuget Liber
Naţionala feminină de handbal pe plajă se pregăteşte la Venus pentru Europene | Cuget Liber

Sepsi-SIC - Handbal: Sfârșit de săptămână plin 🤾‍♀️ Echipa de junioare 2  continuă parcursul fără greșeală: 45–20 (23–7) cu CSM Făgăraș, în etapa a  patra. 💚 Sepsi-SIC: Ana Cristea, Elena Popica (5),
Sepsi-SIC - Handbal: Sfârșit de săptămână plin 🤾‍♀️ Echipa de junioare 2 continuă parcursul fără greșeală: 45–20 (23–7) cu CSM Făgăraș, în etapa a patra. 💚 Sepsi-SIC: Ana Cristea, Elena Popica (5),

Sepsi-SIC a terminat pe locul 5 în Campionatul Naţional de handbal junioare  1 - We Radio Sfântu Gheorghe
Sepsi-SIC a terminat pe locul 5 în Campionatul Naţional de handbal junioare 1 - We Radio Sfântu Gheorghe

Sepsi-SIC a debutat cu victorie în Cupa României la handbal junioare - We  Radio Sfântu Gheorghe
Sepsi-SIC a debutat cu victorie în Cupa României la handbal junioare - We Radio Sfântu Gheorghe

Sepsi-SIC - 🇷🇴🤾‍♀ Patru sportive ale Sepsi-SIC se pregătesc de Euro „ handball beach” 😊 Lotul național de handbal pe plajă – junioare se află,  în această perioadă, într-un stagiu de pregătire în
Sepsi-SIC - 🇷🇴🤾‍♀ Patru sportive ale Sepsi-SIC se pregătesc de Euro „ handball beach” 😊 Lotul național de handbal pe plajă – junioare se află, în această perioadă, într-un stagiu de pregătire în

Handbal: Antrenoarea de la Sepsi-SIC va pregăti naționala de junioare -  Covasna45
Handbal: Antrenoarea de la Sepsi-SIC va pregăti naționala de junioare - Covasna45

Handbal: Junioarele 1 de la Sepsi-SIC au câștigat grupa din campionat;  urmează dueluri cu CSM București, Rapid și Știința - Mesagerul de Covasna
Handbal: Junioarele 1 de la Sepsi-SIC au câștigat grupa din campionat; urmează dueluri cu CSM București, Rapid și Știința - Mesagerul de Covasna

Derbi pentru primul loc. CS Activ Prahova Ploiești-Sepsi SIC Sfântu  Gheorghe Duminică Ora 13.00
Derbi pentru primul loc. CS Activ Prahova Ploiești-Sepsi SIC Sfântu Gheorghe Duminică Ora 13.00

AU CÂȘTIGAT - CSS 2 Baia Mare a câștigat prima ediție a Cupei României la  Junioare 1, învingând în finală echipa gazdă a turneului, după o revenire  în ultimele minute - 2mnews
AU CÂȘTIGAT - CSS 2 Baia Mare a câștigat prima ediție a Cupei României la Junioare 1, învingând în finală echipa gazdă a turneului, după o revenire în ultimele minute - 2mnews

Baschet feminin: Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe a încheiat neînvinsă sezonul  regulat al Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet feminin: Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe a încheiat neînvinsă sezonul regulat al Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sepsi-SIC a câştigat medalia de bronz în Campionatul Național de handbal  junioare 2 - We Radio Sfântu Gheorghe
Sepsi-SIC a câştigat medalia de bronz în Campionatul Național de handbal junioare 2 - We Radio Sfântu Gheorghe

Sepsi-SIC
Sepsi-SIC

Handbalistele Sepsi-Sic joacă acasă cu echipa din Târgu Mureș

Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe a cucerit Cupa României - Sport Alert

Sepsi-SIC, medalie de argint în Cupa României la handbal junioare - We  Radio Sfântu Gheorghe
Sepsi-SIC, medalie de argint în Cupa României la handbal junioare - We Radio Sfântu Gheorghe

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Sepsi  SIC Sfântu Gheorghe – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Sepsi SIC Sfântu Gheorghe – Handbal Mania

Handbal la Sala „Szabó Kati” - Covasna45

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor I: Sepsi  SIC Sfântu Gheorghe – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor I: Sepsi SIC Sfântu Gheorghe – Handbal Mania

HANDBAL: Sepsi-SIC, argint la junioare 1 | Realitatea de Covasna

sepsi sfantu gheorghe – Handbal Mania

HANDBAL: Junioarele 1 de la Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, la primele meciuri  după 10 luni | Realitatea de Covasna
HANDBAL: Junioarele 1 de la Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, la primele meciuri după 10 luni | Realitatea de Covasna

Handbal feminin: Sepsi-Sic a pierdut la 9 goluri diferență meciul cu Mureșul

Sepsi merge și pe handbal » La Sf. Gheorghe s-a dat drumul unui proiect  ambițios, cu foste jucătoare de națională în rol principal
Sepsi merge și pe handbal » La Sf. Gheorghe s-a dat drumul unui proiect ambițios, cu foste jucătoare de națională în rol principal

Sepsi merge și pe handbal » La Sf. Gheorghe s-a dat drumul unui proiect  ambițios, cu
Sepsi merge și pe handbal » La Sf. Gheorghe s-a dat drumul unui proiect ambițios, cu

Baschet feminin: Campioana Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe continuă seria  victoriilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet feminin: Campioana Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe continuă seria victoriilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sepsi-SIC - Handbal J2️⃣: Final excelent de an 😏 🤾‍♀️ 💪... | Facebook

Handbal: O nouă victorie pentru ACS Sepsi SIC

Handbal: Victorie pentru Sepsi-SIC în meciul jucat cu CS Marta Baia Mare |  Realitatea de Covasna
Handbal: Victorie pentru Sepsi-SIC în meciul jucat cu CS Marta Baia Mare | Realitatea de Covasna